Atsakingas šuns šeimininkas žino, kaip svarbu, kad  šuo būtų saugus sau ir aplinkiniams.


    UAB „Geoterminis šildymas“  atstovauja PetSafe kompaniją Lietuvoje ir siūlo, kaip išspręsti šias, daugeliui aktualias problemas susijusias su naminiais gyvūnais:


Nuolatos  iškapstyti gėlynai ar daržai.

Išdraskyta veja.

Sugadinta vaikų žaidimo aikštelė.

Šuo mėgstantis maudytis baseine.

Pabėgęs ir  kaimynus užpuolęs šuo.

Pasiklydęs ir po automobiliu papuolęs mylimas augintinis.

Voljeras ar grandinė, gadinantys estetinį aplinkos vaizdą.

Nereikalingas voljeras ar aukštos “neperšokamos” tvoros.

Saugojamas Jūsų kiemas ir dieną, ir naktį nuo vagių.

Erzinantis šuns lojimas.


     PetSafe siūlo unikalų sprendimą Jums– amerikiečių kompanijos PetSafe nematoma tvora. Tai šiuolaikinė ir labai efektyvi sistema, leisianti  augintiniams laisvai bėgioti pažymėtoje teritorijoje, be jokios baimės, kad gyvūnas pabėgs, o želdinių kompozicijos išliks gražios ir nepaliestos. Specialus vandeniui atsparus antkaklis reaguoja į bevielę erdvę ar laidą išdėstytą aplink sklypą. Šuo priartėjęs per saugų atstumą, išgirsta perspėjamąjį signalą, o einant toliau ta pačia kryptimi, pajaučia elektrinį impulsą, kuris nedaro žalingos įtakos ir yra visiškai saugus augintiniams. Be to, šunys tikrai greitai išmoksta atpažinti draudžiamąsias zonas, tad vėliau antkaklio galima nebenaudoti.Šalia nematomų tvorų yra siūlomas asortimentas produktų, padėsiančių apsaugoti aplinkinius  nuo erzinančio šuns lojimo - ultragarsu paremtos sistemos  ir antkakliai nuo lojimo.
Saugus šuo - laimingas šeimininkas!


Su nematoma tvora neturėsite jokių rūpesčių!UAB ”Geoterminis šildymas”, 2013 m., Visos teisės saugomos. e.p. petsafe@geoterminissildymas.lt   www.petsafe.lt